Paprastai, kai vaikai prašo pas tėvus šuns, jie prisiekia, kad vaikštinės su juo ir rytais, ir vakarais, ir bet kokiu oru – tikrų tikriausias garbės žodis. Ir dažnai jų pasiryžimo paskui pakanka visiškai trumpam laikui.

Odesoje papasakojo istoriją apie mergaitę, kuri prašė pas tėtį šuns. Gerai, atsakė tėtis, jei tu trijų mėnesių bėgyje kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą gatvėje vedžiosi virvele pririštą savo kedą, tai aš patikėsiu, kad tu taip pat rūpinsiesi ir savo šunimi.

Gerai, atsakė mergaitė. Ir 3 mėnesius vaikščiojo po Deribasovskają su kedu ant virvelės. Tapo vietine įžymybe – ją visi pažindavo ir visi ja džiaugėsi.

Tėtė išlaikė pažadą ir po 3 mėnesių mergaitė ėmė vaikštinėti jau su savo šuniu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353