Gulbių ištikimybė. Sielvartaujanti gulbė sustabdė dešimtis traukinių Vokietijoje

371
Patinka? Duok Like!

Gulbė žuvo ant geležinkelio Vokietijoje ir dėl to turėjo sustoti 23 traukiniai. Jie laukė, kol nuo bėgių nukels paukščio partnerį, kuris atsisakė nuskristi pats. Gulbių ištikimybė plačiai žinoma, tačiau iš tiesų toks prieraišumas būdingas daugeliui paukščių. Ir jis ne toks romantiškas, kaip gali pasirodyti.

Kai policijai pranešė apie gulbę, stovinčią ant geležinkelio bėgių, teisėsaugininkai net inicijavo „ypatingą gelbėjimo operaciją“. Tai nutiko kelyje, jungiančiame Kaselį ir Getingeną.

Paaiškėjo, kad dvi gulbės atsidūrė didelio greičio geležinkelio ruože ir viena jų žuvo.

Greičiausiai ją nutrenkė elektra. Jos partneris neišskrido, o liko šalia kūno. Specialistai bandė išvilioti gulbę, tačiau ji nepasidavė. Teko net kviesti gaisrininkus iš Fuldatalio, kurie pakėlė paukštį specialios įrangos pagalba.

Dėl gelbėjimo operacijos teko sustabdyti 23 traukinius. Vagonai nejudėjo apie valandą.

Paskui paukštį pagavo ir išleido prie Fuldos upės.

Gulbių ištikimybė…Deja, mums, žmonėms, tenka tik svajoti apie tokią ištikimybę.

Tarp mūsų ištikimybė didelė retenybė, tuo labiau šiuolaikiniame pasaulyje, kur valdo taisyklė „nieko asmeniško – tiesiog verslas“. Labai gaila, bet tokios mūsų dienų realijos.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353