Griuvimų priežastys

576
Patinka? Duok Like!

Afrikos šamanas vedė savo mokinį per džiungles. Nors jis buvo ir visai senas, tačiau ėjo greitai, o jo jaunasis mokinys daugelį kartų griuvo. Jaunuolis po kiekvieno nugriuvimo atsikeldavo, ir, keikdamas žemę išdavikę, spjaudavo į tą vietą, tada toliau sekdavo savo mokytoją.

Ilgai keliavę jie pagaliau pasiekė šventą vietą. Nesustodamas šamanas patraukė atgal.

– Jūs manęs šiandien nieko neišmokėte, – pareiškė mokinys po eilinio pargriuvimo.

– Aš tave kai ko mokiau, bet tu to nesupratai,-pasakė šamanas.- aš bandau išmokyti tave susidurti su gyvenimiškomis klaidomis.

– Ir ką aš turiu su jomis daryti?

– Tą patį, ką ir su šiais tavo griuvinėjimais, – atsakė šamanas. – vietoj to, kad keiktum vietą, kurioje nugriuvai, tu turi pabandyti atrasti tai, kas tave privertė nukristi.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353