Gatvėje radome šuniuką, o jis išaugo į pilką vilką. Kaimynai dabar mūsų prisibijo

2415
Patinka? Duok Like!

10- metis Maksimas ilgą laiką prašė tėvų nupirkti jam gauruotą augintinį. Tačiau mama su tėčiu buvo neperkalbami, tuo labiau, šeimoje gimė dar vienas mažylis ir jie pergyveno, kad vaikui nekiltų alergija.

Tačiau likimas viską sutvarkė savaip ir pamėtėjo berniukui šuniuką. Berniukas ėjo per kelią ir šalikelėjepastebėjo gulintį mažylį, kurio letena buvo sužeista. Buvo matyti, kad jis papuolė po kažkokia transporto priemone.

Berniukas negalėjo palikti mažylio bėdoje ir parsinešė jį namo. Mama į tai pažvelgė suprantančiai. Iškvietė į namus veterinarą, kuris uždėjo tvarstį ir suleido šuniukui injekciją.

Maksimui teko dar 5 kartus vežti augintinį į kliniką procedūroms, kol jis pilnai pasveiko.
Nuo to laiko praėjo jau 1,5 metų. Šuo išstypo ir pavirto tikru vilku.

Tačiau jo charakteris visiškai neplėšrus. Jis pasirodė geraširdžiu ir žaismingu augintiniu, kurį sugebėjo pamilti ir Maksimo tėvai.

Tiesa, visų numylėtinį pavadino Stivu. Kai jie išeina pasivaikščioti, tai aplinkiniai žiūri kreivai ir iškart traukiasi į šalį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353