Gamta irgi nori romantikos: Urugvajuje rasta unikali širdies formos žeoda

204
Patinka? Duok Like!

Žmonėms patinka paprastuose dalykuose matyti tai, ko iš tiesų nėra, treniruoti savo vaizduotę. Tačiau kartais nereikia jokių aiškinimų. Urugvajaus šachtininkai rado bazalto gabalą, kuriame slypėjo neįprasčiausia šio amžiaus žeoda. Gamta pati apdovanojo širdelės forma!

Šis kadras apskriejo socialinius tinklus.

Kietame bazalto gabale buvo ertmė – širdies formos žeoda!

Dabar akmuo su brangenybe randasi muziejuje.

Kaip prisimena Markos Lorenceli, valdytojas iš kompanijos Uruguay Minerals, tą dieną jie pradėjo giluminius darbus naujame Santa Rose rūdyne Artigaso rajone. Netrukus darbai sustojo – aptiktas ypač kietas bazalto gabalas. Darbuotojai ilgai plušėjo prie jo ir kažkas juokais pasakė, kad toks triūsas turi būti karališkai apdovanotas. Žodžiai pasirodė pranašiški – perskeltas akmuo dovanojo pasauliui nepaprasto grožio žeodą!

Širdies forma pakankamai populiari, todėl juvelyrai dažnai ją atkuria.

Iš tiesų viskas priklauso nuo pačios žeodos. Štai nuostabūs „angelo sparnai“.

Žeodos būna labai skirtingos.

Bet tokios dar ilgai nesutiksime!

Grožis ir tikrai didinga motulės gamtos dovana!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353