Galvojo – klimaksas, pasirodė – nėštumas! 50-metė dviejų anūkų močiutė ir keturių vaikų motina pagimdė penktąjį mažylį

5863
Patinka? Duok Like!

50- metė 2 anūkų ir 4(tuo momentu) vaikų motina buvo įsitikinusi, kad jai prasidėjo menopauzė. Tik 26 nėštumo savaitę ji sužinojo, kad laukiasi mažylio. O visi simptomai, kuriuos ji jautė pastarąjį pusmetį, neturi jokio ryšio su klimaksu.

„Yra daugybė istorijų apie atsitiktinį nėštumą. Aš visada galvojau – kaip moteris gali nežinoti esanti nėščia? Aš nuoširdžiai stebėdavausi, kol tai nenutiko man.“

Penktą kartą tėvais tapo amerikiečių pora – Mišelė (50 m) ir Džeris (47 m) Holai. 2018 m gruodžio 27 jiems gimė sveikas mažylis. Berniuką pavadino Greisonu.

Vyresnieji vaikai jau nebegyvena su tėvais, išskyrus Obri – mergaitė iki šio momento buvo jauniausias vaikas šeimoje. Dabar jai 16 m.

Džeris dirba baldžiumi, Mišelė – namų šeimininkė. Šeima turi savo namą Neiplso mieste. Keturių vaikų tėvai planavo daugiau keliauti ir laukė, kol jauniausia dukra paaugs, kad pradėtų gyventi dėl savęs. Mišelės nėštumas nebuvo planuotas ir visiems tapo didžiuliu netikėtumu.

Mišelė: „Visi buvo šoke“.

Džeris: „Būtent, šoke“.

Obri: „Tikrai šoke“.

2017 metais Mišelės gydytojas pasakė, kad tai klimaksas. Menstruacijų nebuvo virš metų.

Mišelės svoris ženkliai nepadidėjo, ji nejuto rytinių negalavimų, kuriuos prisiminė iš ankstesnių nėštumų.

5 mėnesius Mišelė jautė neįprastus skausmus pilve. Moteris buvo įsitikinusi, kad tai klimakso arba vilkligės, autoimuninio susirgimo, su kuriuo ji kovoja jau 10 metų, simptomai.

Taip buvo iki tol, kol ji nesuprato, kad čia gali būti dar kai kas, todėl nusipirko nėštumo testą.

Mišelė ir Džeris pasakė, kad jie niekada net nemanė nutraukti nėštumo, mažylis – tai Dievo dovana. Buvo būgštavimų tiek dėl Greisono sveikatos, tiek ir dėl Mišelės būklės, atsižvelgiant į jos amžių, aukštą spaudimą, vilkligę ir vėlyvą nėštumo diagnozavimą.

Cezario pjūvis ir ankstyvas gimdymas buvo rekomenduoti širdies sustojimo rizikos ar Mišelės traukulių nėštumo metu rizikos sumažinimui.


Greisonas atėjo į pasaulį truputį anksčiau numatyto termino – 35 savaitę. Svoris 3260 g. Po gimimo mažylis patyrė miego apnoją, taipogi padažnėjo širdies ritmas. Berniukas 12 dienų buvo stebimas naujagimių intensyvios terapijos skyriuje.

Po 2 savaičių mažylį ir mamą išrašė. Dabar jų abiejų sveikata gera.

Tėvai sako, kad jie atjaunėjo. Mažylis buvo ramus, verkdavo retai. Jo mėgstamiausi hobiai buvo valgymas ir miegas.

Nors Mišelė nesitikėjo pagimdyti vaiką šiame gyvenimo etape, ji pasakė, kad žino, kaip jai pasisekė. Daugelis jos amžiaus moterų moka didžiulius pinigus, kad pastotų IVF būdu, o ji padarė tai senoviškai.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353