Europoje atsirado pirmoji šalis, kurioje visas visuomeninis transportas bus nemokamas

2048
Patinka? Duok Like!
lifter.com.ua

Liuksemburgas – pirmoji pasaulio šalis, kur visuomeninis transportas bus visiškai nemokamas.

Šis sprendimas – vienas iš priešrinkiminės kampanijos pažadų. Tarp kitų vyriausybinių priemonių  – nemokami autobusai studentams ir kelionės bilietai prieinamomis kainomis.

Manoma, kad toks sprendimas bendrai pagerins transporto sistemą. O taip pat sumažins didžiulius kamščius, nuo kurių kenčia šalis.

Sostinė priskaičiuoja apie 115 tūkstančių gyventojų, bet dar 400 tūkstančių žmonių atvyksta į miestą į darbą. Apie 200 tūkstančių žmonių iš Prancūzijos, Belgijos ir Vokietijos važiuoja į Liuksemburgą kasdien.

To pasekoje 2016 m kiekvienas žmogus kamščiuose prastovėjo 33 val.

Transportą buvo planuojama padaryti nemokamu jau 2019 m vasarą, tačiau infrastruktūros ministras Fransua Baušas pareiškė, kad tai bus realizuota 2020 m kovą.

Praeitais metais transportas tapo nemokamas visiems, jaunesniems nei 20 metų.

Kaip jūs manote, ar taip bus kada nors pas mus?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353