Emocinei sveikatai

885
Patinka? Duok Like!

Nešiokite spalvotus drabužius!

Žmonės, kurie nešioja tik juodos spalvos drabužius, dažniausiai kenčia nuo taip vadinamos „atstumtojo“ traumos. Tuo pačiu jie lyg bando sumažinti jų patiriamų kančių lygį, juk juoda spalva „nukerta“ galimybę jausti aplinkinį pasaulį. Bet jie  pamiršta viena: kiti žmonės irgi negali jų pajausti.

Gerkite daugiau vandens!

Primename jums, kad įvairūs skysčiai, kuriuos jūs vartojate dienos bėgyje, neįeina į 2 litrus vandens, kuriuos jūs turite išgerti kasdien. Tai turi būti būtent švarus gamtinis vanduo, kuris gali padėti jums išvalyti rūgštį, kurią dabar išskiria beveik visi maisto produktai.

Būkite dėmesingi savo mintims!

Atminkite, jūs niekada negalėsite kontroliuoti to, ką kalba arba kuo tiki kiti žmonės. Tačiau jūs galite priimti sprendimą tapti savo paties minčių ir savo žodžių, kurie visada yra jūsų mąstymo atspindys, šeimininku.

Raskite laiko pilnaverčiam miegui!

Bus puiku, jei prieš miegą jūs nuspręsite pasinerti į įkvepiantį skaitymą, kuris padidins jūsų meilės ir savigarbos vibracijas. Jei jums visgi sunku užmigti dėl padidinto jūsų proto aktyvumo, atsikelkite ir užrašykite viską, kas vyksta jūsų galvoje. Kai jūs vėl atsigulsite miegoti, vizualizuokite tik savo norus, tačiau jokiu būdu ne esamas problemas.

Pastebėkite grožį!

Kad apsuptumėte save grožiu, visiškai neverta leisti daugybės pinigų. Pasivaikščiokite po namus ir įvertinkite, ką gražaus jūs randate kiekviename daikte. Manau, jūs greitai įsitikinsite tuo, kad „gražus“ visiškai nereiškia „brangus“. Kad matytumėte grožį, reikia mokėti suvokti grožį. Vystykite savyje šią savybę!

Nepriimkite gyvenimo pernelyg rimtai!

Tai reiškia išmokti paleisti, daugiau juoktis ir nebūti tokiu rimtu. Mokėti paleisti – tai reiškia toliau gerai jaustis, net jei gauti rezultatai neatitinka jūsų lūkesčių. Visko kontroliuoti neįmanoma!

Niekada nenuleiskite rankų!

Atminkite, jei jūsų noras neišsipildo, vadinasi, jūsų laukia kažkas geresnio. Taigi, pasakykite sau, kad gyvenime nebūna nesėkmių ar klaidų, būna tik patirtis, kuri padeda pažinti save. 

Būkite laimingi!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353