Eksperimentas vardan mokslo: broliai trynukai 19 metų nežinojo apie vienas kito egzistavimą

817
Patinka? Duok Like!

Mokslininkai, pasišventę savo darbui, daug kam ryžtasi vardan mokslo. Kartais be sąžinės graužimo gali rizikuoti žmonių likimais ir net gyvybėmis…Vienas toks skandalingas atvejis nutiko 60-aisiais…

Peteris Neubaueris – gydytojas-psichiatras, tyręs genus ir jų reikšmę žmogaus gyvenimui.

Tam jis pasirinko gyvus žmones, kurių likimus nusprendė pakeisti pats. Tai buvo trynukai, jų motina atsisakė dar gimdymo namuose. Jis atskyrė vaikus ir jie buvo atiduoti įtėviams su skirtingomis pajamomis.

Berniukai augo neįtardami apie vienas kito egzistavimą. Įdomiausia, kad du iš jų pasirinko tą patį universitetą, ten jie ir susitiko. Vaikinai buvo labai nustebinti tokio panašumo ir ėmėsi aiškintis įvaikinimo aplinkybes…Ir tiesa išaiškėjo.

O trečiasis brolis viską sužinojo iš naujienų laidos ir greitai susitiko su dviem kitais.

Paaiškėjo, kad, nepaisant skirtingos šeimų finansinės padėties, broliai užaugo labai panašūs
tarpusavyje. Ir kalbame ne tik apie išvaizdą, jie mėgo tokį pat maistą, skaitė tas pačias knygas, žiūrėjo tuos pačius filmus, turėjo tokius pat pomėgius. Bendraudami broliai suprasdavo vienas kitą iš pusės žodžio.

Kai visa ši istorija buvo paviešinta, visuomenė buvo pasipiktinusi Neubauerio eksperimentu, žmonės kaltino jį nežmogiškumu. Nors gydytojas ir įrodė genų reikšmę žmogaus gyvenime, šis atskyrimas negatyviai paveikė brolius. Visi trys prisipažino, kad turi psichikos problemų.

Vienas brolių neatlaikė viso to ir pasitraukė iš gyvenimo. Mokslininkų išvada buvo tokia: jokiais būdais ir aplinkybėmis negalima atskirti dvynių. Štai toks beširdiškas eksperimentas, kurio kaina – gyvybė…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353