Efektinga blondinė ištekėjo už neturtingo 5 vaikų tėvo. Ar ji nepasigailėjo dėl savo pasirinkimo?

4568
Patinka? Duok Like!

33 metų Sergejui  likimas parengė sunkų išbandymą – jį paliko žmona. Ant vyro rankų liko 5 vaikai, jauniausiam tuo metu buvo vos 2 metukai.

Šiandien papasakosime jums istoriją apie daugiavaikį tėvą, kuris nepaliko savo vaikų ir darė dėl jų viską.

Šeima be motinos liko gyventi mažame kambaryje, pertvertame spintomis, sename palaikiame name. Sergejaus rankose buvo visi buities darbai – skalbimas, gaminimas, pamokos, jis pilnai atstojo vaikams mamą, iš kurios galiausiai atėmė motinystės teises.

Greitai apie vienišą tėvą sužinojo žiniasklaida. Žurnalistai atvyko pas Sergejų į svečius su vaišėmis ir produktais, pasirodė, kad namie nėra net mikrobangų krosnelės pašildyti maistui, šeimai tai buvo neleistina prabanga.

Vėliau jam pristatė simpatišką 26 metų merginą Darją iš Estijos, ji buvo pasiruošusi persikelti iš savo patogaus buto į kaimo glūdumą, į namą be patogumų. Tačiau niekas nesusiklostė, vyrui nebuvo kada galvoti apie meilę, jam reikėjo remontuoti griūvantį namą ir kelti vaikus ant kojų.

Tačiau po kurio laiko šią istoriją sužinojo 27 metų mergina Julija. Tai graži ir efektinga blondinė, kurios sunkumai visiškai neišgąsdino ir nors ji neturėjo savo vaikų, tačiau lengvai rado kontaktą su Sergejaus.

Po kurio laiko Sergejus ir Julija susituokė. Linkime laimės ir gerovės šiai nuostabiai šeimai!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353