Dvimetis berniukas iš Indijos tapo jauniausiu genijumi pasaulyje

628
Patinka? Duok Like!

Visgi nuostabu būti mažu genijumi, gauti dovanų ir visų aplinkinių pripažinimą. Ką jau kalbėti apie laimingus tokio vaiko tėtį ir mamą.

Dvimečiui Indijos gyventojui Aarjavaanui Džoši pavyko patekti iškart į dvi rekordų knygas, juk jis neįtikėtinai greitai įsisavina žinias, o dar turi daug talentų.

Žinoma, visa tai stulbina mažylio tėvus, juk jie nežino, kokį talentą vystyti pirmiausia, tačiau Aarjavaanui to ir nereikia. Jis įprato daryti ir studijuoti tai, kas jam įdomu.

Ką moka mažasis indas?

– skaičiuoti iki 200 pirmyn ir atgal;

– lengvai išvardina daugiau nei 30 medžių;

– žino visas žmogaus kūno dalis;

– be problemų nustato gyvūnų ir paukščių rūšis;

– dievina loginius žaidimus ir noriai mokosi matematikos bei astronomijos.

Tai toli gražu ne viskas, ką moka ir žino nuostabus vaikas. Ir jo įvairiapusis mąstymas stulbina suaugusius, kurie nesupranta, kaip jam tai pavyksta. O dar daugelis bando atspėti, kas gi laukia šio vaiko ateityje. O kaip jūs manote?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353