Deja, vyrai nesupranta vienos paprastos tiesos…

302
Patinka? Duok Like!

Tai dėsnis.

Vyrai, deja, nesupranta vienos paprastos tiesos – moterys beprotiškai abipusiškos. Moters esybė – rikošetas. Mes taip sutvertos. Mes sugeriame vyro požiūrį į save poodiniu, energetiniu lygmeniu – kokius veiksmus vyras daro dėl mūsų, kokius žodžius sako ir ar sutampa šie žodžiai su veiksmais.

Su laiku vyras gauna bumerangą, kurį pats ir paleido, savo paties elgesio rezultatą – moterį, kuri sutverta arba iš dėmesio, rūpesčio, švelnumo ir šilumos, kuriais jis ją lepino, iš laiko ir jėgų, kuriuos jis į ją įdėjo, iš patikimumo , saugumo jausmo, laimės ir pasitikėjimo juo, kuriuos jis jai davė. Arba tiksliai atvirkščiai.

Arba moteris nuo pradžių sugeria į save energiją, kurią į ją investuoja vyras, o paskui grąžina rikošetu – sugrąžina šią sukauptą energiją atgal. Tai dėsnis.

Tokiu būdu vyras gali paversti savo moterį žydinčiu sodu, į kurį jis galės ateiti, kad pailsėtų po sunkių išbandymų ir rastų ramybę, sielos atgaivą ir poilsį, arba į tikslų ir griežtą mirtį nešantį mechanizmą, kuris jį nužudys kontroliniu šūviu į galvą, prieš tai sulaužius savimeilę, o kai kuriais atvejais ir gyvenimą.

Dar kartą – moteris beprotiškai abipusiška. Ne pikta menanti, ne smulkmeniška, ne kerštinga.

Abipusiška. Ir jei jūs prieš save matote švelnią, rūpestingą, ramią, mylinčią ir ištikimą moterį, vadinasi jūs – tikras vyras.

O jei prieš jus šaltakraujė, bejausmė kalė, kuri vienąkart peržengs per jus ir išeis neatsigręždama, reiškia praeityje jūs labai „pasistengėte“, o moteriško atlaidumo ir kantrybės limitas buvo išsemtas visam laikui.

Atminkite. Žiūrėdami į savo moterį, jūs žiūrite į save. Ji yra jūsų elgesio, jūsų
išsiauklėjimo, jūsų poelgių ir jūsų požiūrio į ją atspindys. Todėl nereikalaukite to, ko negalite atiduoti patys.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!