Daugiavaikis tėvas tapo įžymybe: ką sugalvojo savo vaikams

715
Patinka? Duok Like!

Mitčelas Kaučas – daugiavaikis tėvas iš Kalifornijos. Vyras sumeistravo 2 suolus nuotoliniam savo vaikų mokymui ir dėka to tapo žymus.

Dabar 44 metų vyras gauna užsakymų ir vysto savo nedidelį verslą.

Mitčelas Kaučas prisipažino, kad dėl virtuvėje išmėtytų vadovėlių ir pieštukų jautė stresą.

Todėl nuvyko į parduotuvę ir išleido 50 dolerių suolų gaminimo medžiagoms.
Savo išradimais jis pasidalijo socialiniuose tinkluose ir iškart gavo pirmuosius užsakymus iš kitų moksleivių tėvų.

Man rašė žmonės, kurie irgi norėjo pasidaryti suolus, tačiau nežinojo, kaip surinkti medieną. Todėl aš nusprendžiau įrašyti video YouTube su instrukcija, kad jiems padėčiau,- pranešė Mitčelas Kaučas.

„Jei aš galėsiu kažkam padėti išgyventi šitą pandemiją medienos ir vinių pagalba, jūs galite manimi pasikliauti“,- pridėjo Kaučas.

Žiūrėkite video, kurį įrašė Mitčelas Kaučas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353