Grafiti – tai tikras menas, o ne tik sienų terlionės, bjaurojančios miestą. Ir dailininko, apie kurį mes jums tuoj papasakosime, darbų tiesiog liežuvis neapsiverčia pavadinti vandalizmu. Rodrigo Migelis Sepulveda Nunjesas iš Portugalijos gimė Vila Franka di Širo mieste, jam 35 metai ir jo kūrybinis pseudonimas Vile. Rodrigo dirba su skirtingomis technikomis, bet dabar mes atkreipsime dėmesį į jo grafičius: ant neišvaizdžių sienų jis rašo savo pseudonimą, bet taip, kad paverčia jas neįtikėtinais 3D objektais, kuriuos norisi paliesti, juk nesitiki, kad visa tai nupiešta.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353