Mes sunkiai galime įsivaizduoti, kaip atrodė žmonės iš praeities. Nepakanka kokybiškų foto, o apie tuos, kurie gyveno iki fotografijos atsiradimo, galime  spręsti tik pagal paveikslus ir skulptūras. Ir reikia pasakyti, kad juose pataisyti išvaizdą lengviau nei fotošopu, ne kiekvienas dailininkas pieš visas raukšleles ir spuogus – kam rodyti savo modelį nepatraukliai? O korėjiečių dailininkas Čžovon Čžon tai padarė. Jis kuria paveikslų personažų hiperrealistinius portretus, atkuria biustus ir senas foto, parodydamas, kaip tie žmonės galėjo atrodyti gyvenime su visais jų netobulumais.

Dailininkas iš Korėjos kuria hiperrealistiškus portretus.

Milo Venera.

Seneka.

Homeras.

Džuliano Mediči.

Konstancija Bonareli.

Adomas iš Mikelandželo paveikslo „Adomo sutvėrimas“.

Dievas iš Mikelandželo paveikslo „Adomo sutvėrimas“.

Van Gogas.

Jis taip pat atkuria ir foto.

Tai dailininko senelis.

Poetas Li San.

Zigmundas Froidas.

Darbas su Mikelandželu.

Šioje foto galima įvertinti jo paveikslų mastus.

Autoportretas.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353