Dabar moko, kaip sėkmingai ištekėti už pasiturinčio, klestinčio ir gražaus…

253
Patinka? Duok Like!

Dabar moko, kaip sėkmingai ištekėti. Už pasiturinčio ir sėkmingo žmogaus. Mano močiutė jaunystėje buvo labai graži. O jos draugė – labai praktiška. Ir ta draugė, Zina, specialiai eidavo žaisti tinklinio – uždaroje aikštelėje miesto sode rinkdavosi „auksinis jaunimas“. Zina išsirinko vieną studentą, profesoriaus sūnų; jis buvo bebaigiąs medicinos institutą ir turėjo dideles perspektyvas. Labai dideles pastangas dėjo Zina, kad patiktų tam jaunuoliui. Ir nugalėtų jo aukštos klasės tėvų pasipriešinimą. Ji nelankė kursų, tačiau viską padarė teisingai. Sėkmingai ištekėjo; puiki partija! Nors nelabai mylėjo vyrą, nelabai. Bet tai nesvarbu. Svarbu pasiekti sėkmę!

O močiutė susipažino su seneliu-frontininku. Septynis kartus sužeistu. Jis iš kaimo buvo. Kišenėje vėjai švilpė. Jis dirbo ir kartu baigė žurnalistikos fakultetą. Gyveno bendrabučio kambarėlyje, kamputyje už kartūninės užuolaidėlės stovėjo lova. Ir dar buvo taburetė. Ir neįtikėtina meilė. Kukli, drovi, kaip tada būdavo, ir visiškai nepelninga. Močiutė visgi iš inteligentiškos ir pasiturinčios šeimos buvo. Visiškai nesėkmingai ištekėjo.

Zina iš jos juokėsi; jie su vyru jau turėjo butą ir net mašiną! Mašina buvo tokia pat prabanga kaip dabar asmeninis lėktuvas. Po 20 metų Zinos vyras išėjo pas jauną merginą. O Zina jau sunkiai sirgo. Ir nieko gero neliko, ligos, amžius, nelaimingas gyvenimas.

O močiutė pagimdė 3 vaikus, gyveno meilėje, per visą gyvenimą neišgirdo grubaus žodžio. Ir iki senatvės manė, kad į baudžiamąjį kodeksą reikia įtraukti straipsnį už neištikimybę. Toks baisus poelgis jai atrodė neištikimybė. Tai todėl, kad ji buvo laiminga santuokoje, štai ir nesuprato kai ko. Kaip ir naudos. Iki pat 90 metų taip ir nesuprato naudos. Būtent asmeniniuose santykiuose.

Ir aš su ja sutinku. Nauda meilėje tik viena –mylėti ir būti mylimu. Reiškia, kad tave irgi myli labiau už gyvenimą. Štai ir visa nauda. O kartais ir to nėra – išvis be naudos myli… Ir meilėje nėra garantijų. Nėra žinojimo, kad mylimas žmogus nesusirgs, nenuskurs, nežus ir neišeis. Ir nauda gali pavirsti baisiu bankrotu, nuostoliu. O meilė praeis pro šalį. Tai ne šiaip nenaudinga – tai baisu.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353