Blogiausiai vaikas elgiasi būdamas su mama. Štai kodėl

5559
Patinka? Duok Like!

Turbūt mama neretai pastebėjo, kad su kitais žmonėmis jos atžala elgiasi pakankamai gerai, o su ja – tiesiog nepakenčiamai.

Auklėtojai ar mokytojai giria jį už pavyzdingą elgesį, auklė taip pat nepastebi staigių nuotaikos pokyčių. Ir tik namie su mama mažylis kelia beprotiškas isterijas. Kodėl taip yra, išsiaiškinkime, juk tam yra ypatingų priežasčių.

Vaikai blogai elgiasi tik su mamomis

Specialistai iš didžiausio Amerikos universiteto, atlikdami tyrimus pastebėjo įdomią kūdikių elgesio ypatybę. Jaunesnio nei metų amžiaus mažyliai, būdami žaidimų kambaryje su kitais vaikais, žaidė ramiai.

Bet kai ateidavo motina, vaikai praktiškai visada tapdavo verksmingesni ir kaprizingesni. Tai buvo pastebima 98% atvejų. Įdomu ir tai, kad mažyliai noriai vykdė instrukcijas, kurias sakė pašaliniai žmonės, o štai savo motinų prašymus ignoravo ir viską darė netgi piktybiškai.

Kurgi svarbiausia tokio vaiko elgesio priežastis?

Mamoms neverta kaltinti savęs dėl tokio vaiko elgesio. Juk tai ne dėl blogo auklėjimo ar meilės trūkumo. Nustatyta, kad vaikai daugumoje kelia isterijas ir kaprizus prie tų žmonių, kuriuos myli ir pasitiki.

Motina vaikui – labai reikšminga figūra. Greičiausiai pati svarbiausia. Mažyliui ji asocijuojasi su šilta saugia vieta, kur visada galima ateiti.

Jei mažylis dėl kažko nerimauja, jis eina pas motiną, todėl kad niekas jo taip nepalaikys, kaip motina. Prieš nieką kitą vaikai daugiau negali taip atsiverti, parodyti savo silpnybių ir ašarų.

Ilgą laiką mažylis gali slėpti savo emocijas nuo auklyčių, auklėtojų ir t.t, bet esant mamai „nusiima kaukę“ ir išreiškia savo tikrus jausmus.

Todėl, jei jūsų vaikas taip pat rodo kaprizus jums esant, pabandykite jį suprasti ir atleisti jam.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353