Benamis iš Kanados rado šiukšlėse Disnėjaus paveisklėlį ir pardavė jį už 20 dolerių. Vėliau paaiškėjo, kad jis vertas tūkstančių

1431
Patinka? Duok Like!

Kai kurie radiniai verti daugiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio – tuo pats įsitikino benamis vyriškis vardu Adamas. Edmontono miesto šiukšlyne jis rado paveikslėlį, kuriame buvo nupieštas elniukas Bembis iš taip pat pavadinto animacinio filmo. Su paveikslėliu ir kitais daiktais, kuriuos planavo parduoti, Adamas atėjo į antikvarinę parduotuvę.

Benamis vyras atnešė rastą šiukšlyne elniuko Bembio paveikslėlį  į antikvarinę parduotuvę

Parduotuvės šeimininkas Aleksas Arčboldas pamanė, kad tai vieno iš filmuko kardų replika, kurią padarė 1980-1990 m. Aleksas paskaičiavo, kad paveikslėlį įrėminus naujame rėmelyje, jį bus galima parduoti už 80-100 Kanados dolerių. Jis susitarė su Adamu ir sumokėjo jam  už radinį 20 dolerių.

Paveikslėlio rėmelis buvo siaubingos būklės, todėl Aleksas nusprendė jį pakeisti.  Ir atrado atitikties sertifikatą ir jo sukūrimo datą – 1937 m. Aleksą tai nustebino – juk filmukas buvo išleistas 1942 m.

Paveikslėlyje pavaizduotas vienas žinomiausių filmuko momentų – Bembio gimimas ir jo pažintis su draugais.

Po nedidelio tyrimo Aleksas sužinojo, kad egzistuoja dar keli filmukai iš tos serijos. Jis susisiekė su muziejumi, kuriame saugomas vienas iš paveikslėlių. Pasirodė, kad jis kainuoja 3500 Kanados dolerių. Aleksas išstatė radinį eBay interneto aukcione ir gavo už jį 3700 dolerių.

Pardavęs paveikslėlį, Aleksas dalį pinigų atidavė Adamui.

Bet rasti vyrą pasirodė nelengva – šis neturėjo nei namų, nei telefono.  Aleksui teko 2 savaites važinėti po miestą, kol rado du Adamo draugus. Šie pasiuntė jį pas Aleksą, kuris papietavo su vyriškiu ir įteikė jam dalį pinigų – 1700 Kanados dolerių.

Alekso žodžiais, pirmu reikalu Adamas užsisakė sau kambarį viešbutyje, kad pamiegotų šilumoje. Sekantis jo žingsnis buvo gauti pasą ir atstatyti banko sąskaitą, su kuo jam padėjo Aleksas. Vėliau Aleksas planuoja surinkti pinigų Adamo kelionei pas jo šeimą į Ontariją. Taip pat jis nori rasti Adamui namus, kad jam daugiau nereikėtų miegoti gatvėje.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353