Australijoje 38 savaitę gimė 5,88 kg svorio mergaitė!

291
Patinka? Duok Like!

Neseniai į pasaulį atėjo mažylė Remi Frensis Milar, kurios svoris 5,88 kg!
Vidutinis naujagimių svoris Australijoje yra 3,3 kg. Mažylė atėjo į pasaulį 38 nėštumo savaitę cezariopjūvio pagalba.

27 metų Ema Milar, mergaitės mama, sako, kad toks vaiko svoris jai buvo netikėtas.
„Ji kaip mini sumo imtynininkas“,- juokiasi moteris. „Aš tikėjausi, kad man gims stambus vaikas, kadangi man gestacinis diabetas, bet ne toks didelis.

Po 35 savaičių ultragarsas parodė, kad ji sveria apie 4 kg, bet mes nemanėme, kad ji tiek daug išaugs.“

Tiesą sakant, Remi – ne pirmas didelis vaikas šeimoje, jų 2 metų dukra gimė 5,5 kg svorio, o vyriausias vaikas, sūnus Eisas gimė 3,8 kg.

„Kai aš su ja vaikščiojau ligoninėje, aplink visada buvo minia žmonių – akušerių, kitų naujų tėvų ir lankytojų, kurie klausinėjo apie jos dydį, kadangi ji žymiai didesnė už visus kitus naujagimius,“- sako laiminga mama. „Ji tikrai įspūdinga.“

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353