Aštuonmetė mergytė, gimusi be kojų, nustebino visus ir tapo gimnaste

1234
Patinka? Duok Like!

Peidž Kelendin nuo pat gimimo turi rimtą neįgalumo formą: mergytė gimė be kojų. Bet nuo pat vaikystės mergaitė žavėjosi gimnastais ir jos šeima jai pasiūlė užsiimti sportu. Peidž buvo labai svarbu palaikyti save geroje formoje, nes raumenys ant jos rankų turėjo būti maksimaliai tvirti.

Mergaitė pamėgo sportą ir gimnastikai ėmė skirti ypatingą dėmesį, ne vien tam, kad stiprintų rankų raumenis. Dabar mergytei aštuoneri ir jau keletą metų ji yra Amerikos Ohajo valstijos gimnastų komandos narė. Pati mergaitė žurnalistams pasakojo:

„Aš jaučiu, kad gimnastika – tai mano pašaukimas, aš nenustosiu ja užsiiminėti. Aš noriu ir toliau treniruotis, sugalvoti programas ir dalyvauti sporto varžybose“.

Mažosios Peidž treneris ir kiti komandos nariai visiškai palaiko Peidž.

Mergaitės interesai nesibaigia vien ties gimnastika. Ji užsiima šaudymu iš lanko ir net plaukimu, taip pat dalyvauja merginų palaikymo komandoje. Šeima sudaro jos grafiką taip, kad apimtų kuo daugiau sporto šakų. Juk jau dabar mergaitė galvoja apie dalyvavimą parolimpinėse žaidynėse.

Jos istorija įrodo, kad galima pasiekti bet kokių aukštumų, jei tikrai to norėsi.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353