Apie vidinį grožį

732
Patinka? Duok Like!

Kada nors tu suprasi, kad būna žmonių, kurie niekada neišduoda…Bet dėl to teks pereiti labai daug išdavysčių.

Kada nors tu suprasi, kad išorinis blizgesys – niekai, palyginus su vidiniu grožiu. Todėl kad viskas, kas išorėje – tai iki pirmo lietaus…O tai, kas viduje – dega visada! Net jei tai užgeso iki vos matomų angliukų . Bet pakanka sudėti lūpas vamzdeliu ir švelniai papūsti – ugnis palaipsniui įsidegs ir sušildys tave.

Kada nors tu suprasi, kad daugelis formulių ir aforizmų, kurių tu prisigraibstei aplinkiniame pasaulyje – tušti, nors ir gražūs, žodžių rinkiniai – ne daugiau. Svarbios tik tos tiesos, iki kurių tu pats priėjai.

Kada nors tu suprasi, kad gerumas, švelnumas ir rūpestis – tai vidinės jėgos, o ne silpnumo apraiškos.

Konstantinas Chabenskis

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353