Apie sėkmingus vyrus ir nevykėlius

847
Patinka? Duok Like!

Sėkmingam vyrui tu darai manikiūrą ir pedikiūrą. Ir jam malonu žiūrėti į tavo išpuoselėtus pirštelius. O nevykėlis žiūrės į juos susierzinęs, kabinėsis už tai, kad tu leidi pinigus šitam niekniekiui…sakys, kad jam nesvarbūs tavo nagai, jis myli tave bet kokią…

Sėkmingam vyriškiui patiks tavo naujas apdaras ir jis sakys, kad tu atrodai su juo kerinčiai, o nevykėlis zirs ior priekaištaus tau, kad tu išleidai tam apdarui paskutinius pinigus..

O dar pradės pavyduliauti.

Jei sėkmingas vyras supranta, kad tu turi atrodyti oriai, tai nevykėlis ims įtarinėti, kad tu nusipirkai naujus drabužius, nes nori kažkam patikti ir planuoji neištikimybę. Tai vyksta todėl, kad nevykėliui niekada neateina į galvą mintis, kad jo moteris turi gražiai atrodyti. Kam ? Juk ji jam ir tokia tinka.

Nevykėliai priverčia moteris senti, būti negražiomis ir sirgti. Ir tuo pačiu jie viską teisina savo vargana meile…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353