Apelsinų žievelė: 4 priežastys jos neišmesti

260
Patinka? Duok Like!

Daugelis mūsų mėgsta apelsinus, bet mažai kas žino, kad žievelę galima išnaudoti labai kūrybingai. O kaip – tuoj papasakosime!

1. Sutarkuojame žievelę ir dedame šiuos trupinėlius į tešlą ar padažą aromatui.

2. O jūs žinojote, kad iš apelsino žievės galima padaryti žvakę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai perpjauti vaisių per pusę, o paskui išimti minkštimą. Palikite žievę ir pilkite į vidų vašką. Įdėkite degiklį ir aromatas gatavas! Puikus variantas šventėms, tiesa?

3. Jūs taip pat galite naudoti apelsino žievę nerūdijančio plieno valymui. Ir visa tai dėl to, kad jos sudėtyje yra citrinos rūgšties. Kaip tai naudoti?

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patrinti maišytuvą ar kokį kitą elementą iš šios medžiagos vidine žievelės puse. Taipogi verta žinoti, kad apliejus citrinos žievę actu, gausis natūrali valomoji priemonė.

4. Jūs taip pat galite naudoti apelsino žievę ekologiško repelento nuo vabzdžių sukūrimui.

Viskas, ką jums reikia padaryti – tai pakabinti kelias žievelės spirales toje vietoje, kur jūs ruošiatės būti. Ir nė vienas uodas nedrįs priskristi prie jūsų.


Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos.
Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą.
Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!