Amerikietė nemokamai daro šukuosenas ir makiažą benamėms moterims: pasikeitimų foto

876
Patinka? Duok Like!

Los Andželo gyventoja Širli Reins įkūrė nekomercinę organizaciją, kuri padeda benamėms moterims būti gražiomis ir pasitikinčiomis savimi. Tačiau be naujos šukuosenos ir makiažo, lankytojai gali gauti nemokamą maitinimą, dušą, kosmetikos ir kūno priežiūros priemonių.

Taip kiekvieną šeštadienį stilistė padeda daugiau nei 800 Skid Row – tai rajonas, kuriame gyvena didžiausias benamių skaičius JAV šiai dienai (daugiau nei pusė viso rajono neturi namų).

Neįprastas salonas greitai tapo populiarus. Iš pradžių Širli dirbo pati, bet paskui jai teko pakviesti padėjėjų komandą.

Įdomu, kad pati Širli Reins išaugo blogame rajone. Ji dar nuo ankstyvos vaikystės pažinojo žmones, gyvenančius panašiose vietose. Moters vaikystė irgi nebuvo lengva, bet suaugusi ji gavo tikrą likimo smūgį. Moteris neteko savo vaiko, kurį labai mylėjo. Nuo tada ji nusprendė pilnai pakeisti savo gyvenimą ir daryti laimingais tuos, kuriems dar blogiau, nei jai pačiai.

Todėl Širli išėjo į gatvę ir pradėjo maitinti benamius. Bet jie daugiau kreipė dėmesį į jos plaukų spalvą, nei į maistą. Taip moteris suprato, kad net benamiai nori atrodyti gražiai, todėl kad jie domisi šukuosenomis ir makiažu. Po kurio laiko moteris atidarė kilnojamą saloną.

Širli Reins įkūrė organizaciją, pavadintą „Grožis gatvėms“. Kiekvieną savaitę ji kartu su komanda vyksta į atitinkamus miesto rajonus padėti šimtams benamių.

Labdaros organizacija teikia maistą, dažo plaukus, kuria makiažą visiems norintiems, kurie neturi galimybės sumokėti už tai. Tokie įprasti ir paprasti dalykai, kaip šiltas dušas ir makiažas gali suteikti žmogui pasitikėjimo savimi ir pakelti savivertę. Be to, Širli benamėms moterims daro sudėtingas šukuosenas – afrokasytes, madingus kirpimus, dažo plaukus įvairiomis spalvomis.

Žiūrėkite benamių moterų nuotraukas po dažymo ir šukuosenų.

Kiekvieną kartą, kai benamiai mato save veidrodyje, jie pradeda jaustis geriau, kas kelia pasitikėjimą savimi ir to pasekoje gerina jų gyvenimą.

Žiūrėkite video, kaip atrodo Širli grožio salono diena.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353