Negalite nustoti persivalgyti? Sprendimas – nauja apyrankė!

Amazon sukūrė paprastą sprendimą – apyrankę Pavlok, kuri padės jums prisilaikyti teisingo mitybos režimo ir nustoti persivalgyti. Ji taip pat bus naudinga pratinantis prie kitų naudingų įpročių.

Ji krės jus elektra už kiekvieną pažeidimą.

Nesvarbu, ar jūs praleidžiate per daug laiko internete, rūkote, kramtote nagus, nesveikai maitinatės – kaskart kai jūs darote ką nors, ko neturėtumėte, apyrankė „siunčia“ nedidelę 350V įkrovą.

Apyrankė reguliuojasi per programėlę telefone, jūs galite nustatyti ją kaip tik jūsų atvejui.

„Naudojant nedidelį skausmo kiekį yra reali galimybė atsikratyti žalingų įpročių“.

Nors kai kurie pirkėjai kritikuoja įrenginio kokybę, daugelis tvirtina, kad tai padėjo jiems atsikratyti žalingų įpročių.

„Ją nešioti ant riešo truputį nepatogu, bet tai arti odos ir padeda pasiekti geriausių rezultatų.“

O ką jūs galvojate apie tai?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353