Aleksandras Solženicinas apie svarbiausią dalyką gyvenime

568
Patinka? Duok Like!

„Gyvenime svarbiausius dalykus, jo mįsles – norite aš jums dabar išvardinsiu?

Nesivaikykite vaiduoklių – nekilnojamo turto, garbingo vardo – tai konfiskuojama per vieną naktį.

Gyvenkite valdydami gyvenimą – nebijokite nelaimės ir nesiilgėkite laimės. Juk vis tiek nebus blogai visą amžių, o gėrio niekad nepakaks.

Pakanka, jei jūs nešąlate ir jei troškulys su alkiu nedrasko jums nagais vidurių…Jei jūsų stuburas neperlaužtas, vaikšto abi kojos, lankstosi abi rankos, mato abi akys ir girdi abi ausys – kam gi dar jūs galit pavydėti?

Pavydas labiausiai  mus pačius suėda.

Pasitrinkite akis, nusiplaukite širdį ir aukščiau visko vertinkite tuos, kurie jus myli ir kas jums yra palankus.

Neskriauskite jų ir nekeikite.

Su niekuo iš jų nesiskirkite susipykę. Juk jūs nežinote, gali būti, kad tai jūsų paskutinis poelgis ir toks jūs liksite jų atmintyje“.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353