5 senovės ritualai, pritraukiantys į namus jaukumą ir sėkmę

1430
Patinka? Duok Like!

Norėdami gyventi harmonijoje ir laimėje, mūsų ainiai visada laikėsi buityje kai kurių ritualų, padėjusių pritraukti į namus sėkmę ir turtą. Ši senovės magija buvo perduodama iš kartos į kartą per moteriškąją, šeimos židinio saugotojos, pusę. Deja, mūsų laikais šios tradicijos šiek tiek primirštos, tad kviečiame jas prisiminti ir pakviesti į savo namus sėkmę, teigiamą energiją ir patikėti gerųjų ir naudingųjų prietarų stebuklu.

1. Saulės energija

Nuo pat ankstaus ryto įleiskite į namus saulės spindulių energiją, šis kasdieninis paprastas ritualas padės prišaukti į jūsų namus sėkmę ir pozityvias energetines vibracijas. Atsikelkite šiek tiek anksčiau, išlipkite iš lovos, basomis apeikite visus namus, pakeliui atidarydama visus langus saulės spinduliams ir grynam orui. Eidama tyliai sau sakykite „Mano namai – mano tvirtovė“.

2. Namų tvarkymas – džiaugsmas

Kai namuose pradedate daryti rutininius paprastus darbus, iškart nuteikite save teigiamai. Negalvokite apie tai, kiek daug nelabai malonių darbų jums dar teks atlikti, geriau įsivaizduokite, kaip jums bus malonu ir džiugu, kai bus švaru ir gaivu namuose. Plauti grindis namuose pradėkite nuo tolimiausių kampų durų link. Tyliai kartokite „savo namus šluoju – visą liūdesį iššluoju“.

3. Tegu indų plovimas padeda jums prisišaukti į namus laimę  

Žinote, kaip tai padaryti? Vietoj to, kad ilgesingai plautumėt lėkštę po lėkštės geriau įsivaizduokite, kad trinate japonų laimės dievo Hotei pilvą. Ir nepatikėsite – laimė apsigyvens jūsų namuose ir jūsų širdyje šio ritualo dėka.

4. Gerbkite naminuką (aitvarą)

Netikite, kad jis egzistuoja? O jūs patikėkite! Palikite tykiame kampelyje jam skirtą saldumyną ar vaišes, puoškite namus gėlėmis – ir jūsų naminukas rūpinsis jaukumu ir sėkmingumu jūsų namuose.

5. Tapkite savo namų širdimi

Kaip jaučiatės savo namuose, tokis energetika jis ir bus pripildytas. Jei jūs norite paliūdėti ir išsiaiškinti užgriuvusius sunkumus – skirkite tam atskirą kampelį, o visą kitą erdvę tegu pripildo džiaugsmas, laimė ir jaukumas. Stenkitės pati būti pozityvo šaltiniu, apsupkite save jums maloniais daiktais, mielomis širdžiai fotografijomis ir paveikslais, klausykitės malonios muzikos, užsiimkite mielu jums darbu namuose. Tegu jūsų namai būna pačia stipriausia jūsų tvirtove.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353