5 patarimai, kaip pagerinti Wi-Fi darbą namuose

734
Patinka? Duok Like!

Kuo toliau nuo routerio yra tavo technika, tuo silpnesnis belaidžio interneto signalas! Šią paprastą tiesą dažnai pamirštame, skųsdamiesi lėtu internetu namuose.

Radijo bangos, siejančios tavo kompiuterį, planšetę ar telefoną su tinklu yra 12 cm. Jei nori, kad namų internetas dirbtų puikiai, susipažink su veiksmingomis priemonėmis, kaip sustiprinti belaidžio interneto bangas.

Mūsų rekomendacijos padės pamiršti katastrofiškai ilgą puslapių įkėlimą. Patikrink ir pasidžiauk geru rezultatu. Internetas pagreitės kleis kartus.

Kaip pagerinti Wi-Fi signalą

1. Namo centre

Maršrutizatorius, skleidžiantis Wi-Fi signalą, turi būti buto ar namo centre. Tada bangos tolygiai pasiskirstys , patekdamos į visus patalpų kampelius.


2.
Pakelk aukščiau

Niekada nestatyk maršrutizatoriaus ant grindų — tokiu atveju didžioji bangų dalis nueis į apačią, pas kaimynus. Geriausia vieta jam – ant sienos, arčiau lubų. Tai padaro signalą kur kas stipresnį.

3. Patrauk toliau kitą techniką

Šalia routerio esanti technika susilpnina jo signalą. Televizorius ar kompiuteris neturi stovėti šalia maršrutizatoriaus – prisimink tai.

4. Pajudink antenas!

Jei routeris turi dvi antenas, vieną nustatyk vertikaliai, o kitą – horizontaliai. Tokioje padėtyje jis geriau transliuos signalą. Išbandyk įvairias antenos pozicijas ir atrask, kokia pozicija optimaliausia geram signalui.

5. Wi-Fi-signalo žemėlapis

Būna specialios programos, kuriose būna pažymėtas signalo sklidimas po tavo butą. Nustatęs tokią programą, tu iškart suprasi , kur geriausia statyti routerį ir kodėl keliose vietose niekada nėra interneto. Paprasta fizika padės išspręsti amžinas problemas su internetu. Negadink nervų dėl lėto puslapių atsisiuntimo – geriau pasinaudok mūsų patarimais!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353