5 metų berniukas išnešė iš degančio namo sesutę ir grįžo šuns: aplodismentai herojui iš viso pasaulio

513
Patinka? Duok Like!

Istorija nutiko JAV, Džordžijos valstijoje. 5 metų berniukas, vardu Nojus Vudsas, tapo tikru herojumi, kai išnešė savo 2 metų sesutę iš degančio namo. Tačiau čia jis nesustojo, o grįžo atgal į namą gelbėti augintinio.

Vaikas veikė labai narsiai ir ramiai. Nojus paėmė ant rankų savo sesutę ir išlindo su ja per langą, kuris buvo vienintelis išėjimas iš namo tuo momentu. Paskui jis grįžo į namą ir išnešė šunį. Toliau mažasis herojus nubėgo link kaimyninio namo, kur gyveno jo dėdė, ir pranešė apie gaisrą.

5-mečio Nojaus ramybė ir ryžtas padėjo išvengti tragedijos, juk tuo metu name dar liko 6 žmonės, kurie kietai miegojo.

„Jau buvo atvejų, kai vaikai perspėdavo suaugusius apie pavojų. Tačiau tai pirmas kartas, kai vaikas pasirodė toks sumanus, nesupanikavo ir taip pasielgė“- pasidalijo priešgaisrinės tarnybos vadas Dveinas Džeimisonas.

Vėliau paaiškėjo, kad gaisro priežastimi tapo trumpas sujungimas mažojo herojaus miegamajame. Jis ir dar keli šeimos nariai nuo gaisro nukentėjo visai nedaug, atsipirkę nežymiais nudegimais ir nedideliu apsinuodijimu smalkėmis. Nojų apdovanojo už tai, kad jis išgelbėjo žmones ir pavadino „garbės ugniagesiu“.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353