5 metų amžiuje berniukas pasiūlė tėvams įsidukrinti mergaitę, o po 19 metų ji tapo jo žmona

253
Patinka? Duok Like!

Azamatas Musagalijevas – žymus šou „Kartą Rusijoje“ aktorius, vedėjas, humoristas ir LIK komandos „Kamyziaki“ dalyvis. Kaip ir kiekvieno komiko, jo biografijoje surinktas visas linksmų atsitikimų bagažas, tačiau šis įdomus dėl visiškai kitos priežasties. Azamatas pasidalijo romantiška istorija, kuri tęsėsi beveik visą jo gyvenimą.

Kartą penkerių Azamatas pateko į ligoninę, kur susipažino su maža mergaite. Vaikai susidraugavo ir prisirišo vienas prie kito taip, kad būsimas komikas net pasiūlė mamai įsidukrinti mergaitę.

Tėvai nebuvo prieš, juk jie seniai norėjo dukters. Tačiau surinkę reikiamus dokumentus sužinojo, kad mergaitė ne našlaitė.

Po daugelio metų Musagalijevų šeima vėl prisiminė šį nutikimą. O to priežastimi tapo mergina, kurią 19- metis Azamatas pasikvietė į svečius. Tai pasirodė esanti Viktorija, toji pati mergaitė iš ligoninės ir būsima Azamato žmona.

Jei tada viskas būtų pasisukę kitaip, Viktorija būtų galėjusi tapti humoristo šeimos dalimi kaip įseserė.

Tačiau šiems žmonėms likimas parengė visai kitą siurprizą.

Antroji pažintis, kuri ir atvedė jaunuolius iki santuokos, įvyko jau besimokant universitete.

Azamatas ir Viktorija jau 12 metų kaip sukūrę laimingą šeimą. Per tą laiką sutuoktiniai susilaukė dviejų puikių dukterų – Milanos ir Leisan. Štai tokia 31 metų trukmės meilės istorija.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353