46 metų 7 vaikų mamą aplinkiniai laiko jų seserimi

191
Patinka? Duok Like!

Daugiavaikė mama ir jos dukterys TikTok naudotojams padarė nepamirštamą įspūdį. Kaip 46 metų moteriai pavyksta išlikti tokios formos?

Pirmąkart pasaulis apie amerikietę Džesiką Enslou sužinojo prieš metus, kai buvusi medicinos slaugytoja ir tuo pačiu fitneso ledi pasirodė socialiniuose tinkluose ir apstulbino naudotojus savo išvaizda. Tada daugiavaikė motina ką tik pagimdė savo jauniausią, septintą vaiką ir papasakojo apie tai, kaip vėlyvas nėštumas pakeitė jos kūną ir su kokiu vargu jai pavyko vėl susigrąžinti formą.

O neseniai šeimos gerbėjų laukė dar vienas siurprizas – keli trumpi vaizdo įrašai, publikuoti TikTok, kuriuose Džesika atsidūrė kadre kartu su dviem dukterimis ir atrodo nedaug vyresnė už jas. Pasak 18- metės Loren ir 26-erių Alisos, jų 46 metų mamą laiko dar viena seserimi. Paskyros sekėjai sutiko su šia nuomone. Komentaruose naudotojai rašė, kad netiki skaičiais ir kad Džesika, jų manymu, atrodo mažiausiai 10 metų jaunesnė.

„Ne, ne ne, nieko panašaus į 46!“, „Daugių daugiausia 30“, „Kai kurie sensta taip gražiai“, „Jūs negalite būti vyresnė už mane! Kokia gražuolė!“- susižavėję rašė gerbėjai.

Džesika patiko sau ne visada. Po pirmosios dukters Alisos gimimo ji smarkiai papilnėjo. Kai ji nebetilpo į mėgstamus džinsus, amerikietė nusipirko DVD diską su namų treniruočių programa ir pabandė susigrąžinti ankstesnę formą. Vėliau Džesikai gimė antras vaikas ir trečias, ir dar keli, taigi, iki 2013 metų ji visiškai neturėjo galimybės kaip reikiant padirbėti su savo kūnu.

Po septintojo gimdymo Džesika nusprendė, kad laikas atėjo. Ji Instagrame sukūrė puslapį, skirtą fitnesui ir pradėjo jėgos treniruotes. Savo progreso rezultatais ji dalijosi internete.
„Aš buvau prislėgta. Nepatikau pati sau. Supratau, kad problema ne tik pogimdyminiame pilve, bet ir daugelyje kame“,- prisimena savo pojūčius daugiavaikė motina.

Džesika pradėjo reguliariai sportuoti ir ledai pajudėjo. O kad pagreitintų procesą ir užtvirtintų rezultatą, Džesika užsirašė į 4 mėnesių trukmės individualių treniruočių kursą. Šiandien, kaip ji pati prisipažįsta, 46 metų amerikietė ir jaučiasi, ir atrodo geriau nei prieš 20 metų. Jai malonu, kai nepažįstami žmonės palaiko ją vyresniąja savo vaikų seserimi. Džesika labai dėkinga savo kūnui, patyrusiam 7 nėštumus, tačiau ji nesitaikė su neišvengiamais pokyčiais.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353