30 juokingų šunų, kurie elgiasi visai kaip žmonės, foto

3408
Patinka? Duok Like!

Šunų ir šeimininkų panašumas – tai ne šiaip įdomus šių naminių gyvūnų bruožas, bet ir tikras fenomenas. Kai kurie augintiniai iš tiesų atspindi žmonių, su kuriais gyvena, veiksmus ir nuotaiką.

Fotorinkinyje – 30 juokingų šunų, kurie elgiasi kaip žmonės, foto. Daugelis šių augintinių tiesiog mėgsta gulėti lovoje bei ilsėtis ir daro tai žavingai – apsikloja antklode ir miega lyg žmonės. Kiti šunys – labai veiklūs: jie sėda į priekinę mašinos sėdynę, imasi tvarkymosi arba žiūri su šeimininku televizorių, visame kame siekdami atkartoti jo elgesį.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353