25+ įrodymų, kad kietas fotografijas galima padaryti net šiukšlyne

380
Patinka? Duok Like!

Kol vieni žmonės skrupulingai renkasi foną gražiam kadrui, gaišdami kartais galybę laiko gražios vietos paieškoms, kiti visai dėl to nesijaudina. Šio mūsų straipsnio herojai sugeba padaryti gerą fotografiją bet kokiame, netgi pačiame nykiausiame fone, o kartais netgi atvirai apgailėtinose vietose.

Mes įsitikinome, kad ne fonas puošia žmogų fotografijoje, o geras rakursas ir geras fotografas. Mes įsitikinę, kad peržiūrėję mūsų įdėtas 25+ nuotraukas, jūs imsite pastebėti tinkamą foną fotografijai ten, kur anksčiau net neketinote ieškoti.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Mes tiesiog įsimylėjome į „pasaką spintoje“, ir mums būtinai prireikė ją įgyvendinti.

Okur jūs semiatės idėjų savo fotošedevrams?

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353