21 foto apie tai, kas nutinka su žmonėmis po to, kai jie patenka į Holivudą

2181
Patinka? Duok Like!

Mes labai gerai žinome, kad kinas – tai labai kruopščiai apgalvota iliuzija. Tokių žanrų kaip fantasy ir mokslinė fantastika filmai ir televizijos laidos reikalauja iš žiūrovų paaukoti realizmą ir logiką vardan malonumo. Ir čia neapsieinama be aukščiausio lygio vizualinių efektų, kurie duoda mums mitologinius padarus, kompiuterinius monstrus ir futuristinius scenarijus.

Iš tiesų daugelis filmų, kurie, jūsų manymu, buvo nufilmuoti kvapą gniaužiančiose vietose, dažniausiai gaminami studijose naudojant kompiuterinę grafiką (CGI). Viena iš Instagramo paskyrų skirta to įrodymų rinkiniui.

„Movies.effects“ rodo scenas iš filmų be specefektų, parodydami, kad visa ta magija, kurią mes matome filmų ekranuose, yra ne kas kita,kaip ilgo gamybos proceso rezultatas.

1. Galaktikos sergėtojai (2014).

.

2. „Mums skubiai reikia tilto“.

.

3. Alisa stebuklų šalyje (2010).

.

4. Karibų jūros piratai.

.

5. Sostų karai.

.

6. Haris Poteris.

.

7. Džiunglių knyga.

.

8. Beždžionių planeta: karas.

.

9. Karibų jūros piratai.

.

10. Haris Poteris.

.

11. Gražuolė ir pabaisa (2017).

.

12. Haris Poteris.

.

13. Karibų jūros piratai.

.

14. Deadpool.

.

15. King Kongas.

.

16. Terminatorius.

.

17. Haris Poteris.

.

18. Sostų karai.

.

19. Bahubali: Pradžia.

.

20. Juodoji Pantera.

.

21. San Andreas.

O jūs žinojote, kodėl fonas prieš specefektus žalias?

Ši technika vadinasi keying arba chroma key ir leidžia maksimaliai greitai atskirti filmavimo objektą nuo fono turint tikslą paskui jį pakeisti. Kadangi dažniausiai key filmuojami žmonės (juos sudėtingiausia iškirpti rankomis,kadras po kadro), tai ir ekrano spalva imama maksimaliai tolima žmogaus odos tonų spalvai – žalia arba mėlyna.

Procesas atliekamas taip. Atitinkamoje programoje naudotojas užduoda komandą „pašalinti visus žalius pikselius“, ir sistema nuima visus žalius pikselius, tuo pačiu neliesdama kitų spalvų pikselių.

Puikiai, tiesa?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353