1994 metais Paryžiuje į pasaulį atėjo gruzinas su albinoso išvaizda

364
Patinka? Duok Like!

Gruzinų pop atlikėjo Beros Ivanišvili kūryba gerai žinoma užsienyje.26 metų dainininkas – paklausus fotomodelis dėka netipiškos albinoso išvaizdos. Papasakosime apie nepaprastą nepaprasto gruzino gyvenimą.

Bera gimė antras įtakingo politiko, vieno iš pretendentų į Gruzijos vadovo postą Bidzinos Ivanišvili šeimoje. Tėvai gyveno Prancūzijoje, tačiau netrukus po jo gimimo grįžo į tėvynę. Dainininkas turi dar vieną jaunesnįjį brolį albinosą Cotne. Muzikiniai Beros duomenys pasireiškė ankstyvame amžiuje, berniukas domėjosi grojimu įvairiais instrumentais ir, žinoma, dainavo.

16 metų vaikinas nusprendė profesionaliai užsiimti muzika, savo pirmąją kompoziciją „My Favorite Things“ jis įrašė padedamas prodiuserio Rodnio Dženkinso. Bet jau netrukus atidarė savo garso įrašų studiją Georgian Dream Studio. Tiesa, kūrybinės Beros karjeros pradžia sutapo su tėvo prezidentine kampanija, jo partija ir studija vadinasi vienodai – „Gruziniška svajonė“.

Atlikėjo populiarumas smarkiai susvyravo po skandalo su socialiniais tinklais. Muzikantas aktyviai publikuojasi Instagram ir TikTok, kur tarp daugelio geranorių yra ir heiterių. Prieš porą metų pasirodė garso įrašai, kuriuose, manoma, Bera nurodo aukščiausiems valstybės pareigūnams išsiaiškinti su jo šeimos kritikais.

Istorijoje yra daug nežinomųjų, tačiau ji turėjo įtakos „gruziniškos svajonės“ reputacijai, 2021 metų pavasarį aktyvistai net inicijavo akciją „Iškeik Berą“.

Dainininkas pasiskundė, kad jam teko susidurti su patyčiomis TikTok, kai jo šeimos video sulaukia daug skundų kaip neleistinas turinys. Ir vis tiek jis nemano, kad jo reikalavimai jėgos struktūrų darbuotojams nubausti heiterius peržengia normalaus Gruzijos vyro elgesio ribas.

Visas šis šurmulys pritraukė net tų naudotojų, kurie nežinojo jo kūrybos, dėmesį, ne veltui paskutinės Beros kompozicijos surenka milijonines peržiūras YouTube.

Turtingas ir talentingas dainininkas laimingas sutuoktinis ir tėvas. Jo išrinktoji, gruzinų modelis Nanuke Gudavadze, prieš du metus padovanojo jam pirmagimį, sūnų Beruką.

Mažylio akys, kaip ir abiejų jo tėvų, žydros. Kalbama, kad jaunųjų Gruzijos žvaigždžių šeimoje ne už kalnų dar vienas pagausėjimas.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353