Piešiniai aštriomis socialinėmis temomis – visos planetos masto reikalas, juk dažniausiai Žemės gyventojus jaudina vienas ir tas pats. Todėl tikro dailininko darbai turi būti suprantami ir be žodžių – tiesiog kaip  Juvalio Robičeko. Juvalis gyvena Tel-Avive, mokėsi Niujorke ir eksponavo savo darbus Briuselyje, todėl tikrai nusipelnė tarptautinio dailininko vardo. Be to, Juvalis nepapildo savo darbų frazėmis – už jo personažus kalba jų veiksmai, peizažas ir smulkios detalės, iš kurių ir susideda jo piešiniai.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353