18 foto su galingu pranešimu, kuris trenkia kaip vėzdu per galvą

10447
Patinka? Duok Like!

Fotografija vertinga tuo, kad turi tarptautinę kalbą. Profesionalus fotografas ar šiaip mėgėjas, kuris jaučia momentą, gali padaryti vieną nuotrauką ir pasakyti ja daugiau, nei tūkstančiu žodžių. Mūsų rinkinys kaip tik susideda iš tokių kadrų. Mes buvome labai sužavėti šiomis įtaigiomis foto ir manome, kad jūs irgi turite jas pamatyti.

„Aš vestuvių fotografas. Jaunikis paprašė padaryti foto su kate, kuri padėjo jam išgyventi juodą gyvenimo tarpsnį. Anksčiau ji buvo benamė, bet dabar ši vienaakė princesė žino – ją myli.“
.
Studentė susitiko su tėvu šalių pasienyje, kadangi jis negalėjo atvažiuoti į jos išleistuves.
.
„Šiandien aš sutikau šiame pasaulyje savo pirmąjį vaiką. Foto aš tik ką atsigavau po to, kai praradau sąmonę“.
.
Motina ir dukra kartu kovoja su nusikalstamumu.
.
„Aš pasidariau tattoo kaip tėvo raukšles ant kaktos.“
.
Naujas menininko Benksi darbas. Atrodo, kad berniukas gaudo snaiges. Kol nepamatai kitos pusės ir nesupranti, kad tai pelenai.
.
Gaisrininkai po pamainos.
.
„Mano laiminga dukrelė su nauju klausos aparatu“.
.
Mergaitė žavisi sėkminga futbolininke.
.
Tėvas veda sūnaus merginą į išleistuvių balių. Jo sūnus gegužę žuvo autokatastrofoje.
.
Didelė maža širdis.
.
„Mano gyvenimas pasikeitė prieš kelias minutes. Ir tai puiku“.
.
„Sek paskui mane“. Į plastikinių šiukšlių pasaulį?
.
Paliktas namas.
.
Sveikas atvykęs į šį pasaulį, mažyli!
.
„Vakar šiame kambaryje nebeliko mano močiutės. Mano šuo anksčiau visada ją saugojo. Ir dabar jis čia budi, laukia ir ieško savo draugo“.
.
Mano dėdei 75, ir jam Parkinsonas. Bet pažiūrėkite, kokiu įkvėpimu jis spindi. Jis pasakė man: „Nuostabu, kiek toli pažengė šiuolaikinė medicina“.
.
Atsiminimai apie tėvą.

Kokia foto sujaudino jus labiausiai?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353