Kas gali būti geriau už mūsų numylėtinius – gyvūnus? Tik jų portretai nutapyti su ypatinga meile nerūpestingo minimalizmo stiliumi! Twitter‘ yra „Blogai nupieštų gyvūnų“ paskyrą („Poorly drawn animals“), kurioje galima rasti kačiukų, šuniukų, ančiukų ir netgi žiurkėnų, kuriuos meistrai pavertė tikromis karikatūromis. Prenumeratoriai, gerbėjai ir atsitiktiniai lankytojai savo komentaruose tvirtina, kad jau seniai reikėjo pakeisti paskyros pavadinimą, kadangi tai yra nuostabūs piešiniai – ir tikrai neblogi. Savus darbus „Blogai nupieštiems gyvūnams“ gali pasiūlyti kiekvienas, o jei puslapio šeimininkai patvirtins šį meną, tai jis pasirodys galerijoje tarp kitų šedevrų!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

     Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353