17 fotografijų, kurie grąžins jums tikėjimą žmogiškumu

239
Patinka? Duok Like!

Kartais kiekvienam iš mūsų reikia perkrovos, visiems būna „blogų dienų“, kai viskas aplink atrodo neteisinga ir rodosi, lyg pati visata nusiteikusi prieš mus.

Tačiau pasaulis niekam nelinki blogo! Jis lieka savo vietoje ir pats šis faktas nuostabus.

Tiesiog kartais mes pasirenkame pastebėti tik bloga, pilnai ignoruodami tą gėrį, kuris mus supa.

Jei jūs kaip tik tokioje situacijoje, šis rinkinys padės grąžinti jums tikėjimą gėriu. O jei šis tikėjimas ir taip visada su jumis – dar kartą įsitikinti savo teisingumu!

1. Per Velykas mes turėjome tradiciją – rytą rasti dailias triušių letenų pėdas ant kelio prie namų, kur gyvena vaikai. Tačiau šiais metais vyriškis, kuris atsakingai atlikdavo savo misiją metai iš metų, mirė.

Niekas iš kvartalo gyventojų nesitikėjo vėl pamatyti pėdas. Tačiau jos atsirado! Paaiškėjo, jo 18-metis anūkas (su „blogo vaikino“ reputacija), kelias valandas jas piešė, kad ryte kaimynų vaikai nenusiviltų.

2. Mano tėvai susituokę jau 34 metus. Mamai paskutinė demencijos stadija (diagnozavo prieš 5 metus, kai jai buvo 53). Tėvas nesitraukdamas ją prižiūri. Kartais ji net pamiršta, koks jo vardas, bet visada žino, kad su juo ji saugi. Jei tai ne meilė, tai kas tada?

3. Šis kirpėjas suteikia 2 dolerių nuolaidą vaikams, jei jie kirpimo metu skaito.

4. Pasivaikščiojimo metu šuo susižeidė kojos arteriją. Atsitiktinis praeivis pasirodė likimo dovana, kadangi šeimininkė nebūtų galėjusi ant nugaros nunešti 31 kg šuns. Deivas nepaėmė nei pinigų, nei kitų dėkingumo išraiškų, jis tiesiog norėjo padėti.

5. Šis vaikinukas iš Irano serga vėžiu, todėl negali eiti į mokyklą. Jo mokytojas kasdien ateina pas jį ir pasakoja, kas vyko pamokose.

6. Ilgo skrydžio metu vaikui, sergančiam astma, pasidarė bloga. Laimei, lėktuve buvo genialus gydytojas Huršidas Guru. Jis beveik iš nieko padarė inhaliatorių ir išgelbėjo mažyliui gyvybę.

7. 13 sunkvežimių vairuotojų susirinko po tiltu vienas šalia kito, kad išgelbėtų vaikiną,
nusprendusį nusižudyti.

8. Ši moteris – genties vadė Malavyje. Ji išardė 850 vaikų santuokų ir išsiuntė mergaites į
mokyklą. Tikra herojė.

9. Mokytojas iš Ganos moko vaikus naudotis kompiuteriu paveikslėlių ant lentos pagalba. Šių neįprastų informatikos pamokų nuotraukos apskriejo visą internetą. Žmonės iš visų pasaulio kampelių pradėjo siųsti aukas ir greitai vaikai turėjo tikrus kompiuterius!

10. Vyriškis pasakė užkandinės darbuotojai, kad jo rankos silpnai dirba ir ji be jokių klausimų supjaustė jo kepsnį.

11. Nepažįstamasis padovanojo benamiui kedus, kad šis nevaikščiotų basas šaltomis gatvėmis. Tokia smulkmena vienam ir tikras turtas kitam…

12. Pamačiau šią mielą porą. Moteris vaizdingai pasakojo savo aklam vyrui apie visas matytas skulptūras lyg tikra profesionalė!

13. Kai aš buvau mažas, padovanojau savo tėvui minkštą žaisliuką-banginį. Po 18 metų pamačiau, kad jis vis dar nešiojasi jį kaip talismaną.

14. Šis vyras ateina į parduotuvę palaikyti ant rankų šuns. Jo šuo mirė, o įsigyti naujo neleidžia žmona, kadangi jie jau pagyvenę ir negalės jo prižiūrėti taip, kaip reikia.

15. Šis vaikinas rizikavo sėsti į kalėjimą! Jis išnešė iš draustinio mažą meškiuką,kurį rado žygio metu, kad išgelbėtų jam gyvybę.

16. 16-metis Džeimis Haringtonas pamatė vyrą, sėdintį ant tilto krašto ir paklausė: „Jums viskas gerai?“ Šis mažas klausimas išgelbėjo nepažįstamajam gyvybę. Po kelių mėnesių vyras paskambino jam ir pasakė, kad jo žmona laukiasi ir sūnų jie pavadins Džeimiu.

17. Šiam vyrui reikėjo inksto. Jam padėti ryžosi tik senas pažįstamas, su kuriuo jie mokėsi prieš 50 metų.

18. Studentė atsinešė savo naujagimį mažylį į paskaitą. Netikėtai mažylis ėmė verkti. Kai ji paėmė jį ant rankų pasupti, profesorius pasakė, kad pamaitins jį ir pačiūčiuos, kol mergina baigs testą. Štai kaip tai atrodė…

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353