16 medžiai – galiūnai, kurie įrodė, kad su gamta tikrai neverta juokauti

2432
Patinka? Duok Like!

Daugelis suvokia gamtą kaip paprasčiausiai kažką grakštaus ir nuostabaus, kaip tai, kas dovanoja pasauliui taiką ir ramybę.

Bet iš tiesų visame tame slypi dar ir galinga jėga, kuri gali sugriauti viską savo kelyje. Ir ką žmonija besukurtų apsaugai nuo stichijos, galima neabejoti, jis tikrai neatlaikys stichijos spaudimo, ir kartais šios kovos rezultatai tikrai stulbina. Siūlome jums pažvelgti į fotografijas, žiūrint į kurias norisi žavėtis mus supančių jėgų galingumu.

1. Užimta!

.

2. Grįžo prie šaknų.

.

3. „Aš jums nesutrukdysiu?“

.

4. Niam niam niam.

.

5. Paliko per ilgai.

.

6. Jo niekas nesustabdys.

.

7. Net pastatai bejėgiai.

.

8. Ir tai miesto centras!

.

9. Matomai jis čia stovi gana seniai.

.

10. Turistams čia ne vieta!

.

11. Net Budos nepasigailėjo.

.

12. Kažkas per daug valgo.

.

13. Ūžt – ir tvora dingo.

.

14. Prisižaidė.

.

15. „Tu sugalvojai mane sustabdyti?!“

.

16. Kaip taip gavosi?
Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353