16 kadrų, įrodančių, kad gamta visada pasiima savo

1171
Patinka? Duok Like!

Kokias technologijas bevaldytų žmonija, ir kokius statinius besukurtų, visiems jiems reikia nuolatinės priežiūros ir kontrolės. Jų būklę būtina palaikyti, kitaip juos palaipsniui į savo valdas vėl susigrąžins gamta.

Kai tik žmogus kažką palieka, ji pareiškia į tai savo teises ir namai palaipsniui byra, išlikusias sienas apraizgo augalai, pro paliktas mašinas išauga medžiai, o ten, kur žmonės anksčiau ilsėjosi ir leido laiką, įsikuria gyvūnai. Gamta niekur neskuba ir niekam neskelbia karo, ji tik kantriai laukia, kad grįžtų reikiamu momentu ir susigrąžintų tai, kas jos.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353