15 svarbiausių elgesio taisyklių kiekvienam geram katinėliui

436
Patinka? Duok Like!

supranta kur kas daugiau, negu atrodo iš pirmo žvilgsnio – jie turi savo nerašytų katiniškų taisyklių, kaip padaryti žmogaus gyvenimą šiek tiek sudėtingesnį, o kartais ir ne šiek tiek, o gerokai! Bet tuo pačiu jie moka  žmogui ir suteikti tokio gėrio, kokio jiems niekas kitas nesuteiks. Tam jie keliasi anksčiau, nuolatos treniruojasi ir būna pasirengę visą dieną – niekada nežinai, kuriuo momentu žmogui gali prireikti pagalbos! Jums pateikiame 15 altruistiškų katiniškų įsakų – įdėmiai perskaitykite ir nepamirškite po to padėkoti savo katinėliui, juk jis taip pat juos vykdo.

Žmonės neišsimiega, todėl katės turi tai daryti už juos.

Augalai būna nuodingi. Katinas turi pirmas tai išbandyti.

Nutukimo klausimas šiais laikais labai aktualus. Reikia neleisti, kad žmogus nutuktų – tegu dažniau pasilenkia, keldamas pieštukus, pakrovėjus, kojines ir visa kita.

Didžiuosiuose miestuose triukšminga netgi naktimis. Tegu žmogus miega su kailiniu garso sugėrėju ant galvos.

Žmonės nelabai gerai susigaudo maiste. Reikia nuolatos tikrinti šaldytuvą, kad įsitikintum, kad ten nėra salotų ir kitokių nevalgomų dalykų. O jei yra – tegu žmogus paaiškina, kodėl taip nutiko!

Jeigu miegant po žmogaus antklode įskris vapsva arba įropos koks nors vabalas, bus negerai. Todėl reikia kas valandą žmogų nukloti.

Žmogus – nesavarankiškas sutvėrimas ir kiekvienu momentu gali pradėti liūdėti. Tada katinas turi jam parodyti cirko numerį.

Katinas turi be gailesčio atiduoti žmogui brangiausia, ką turi – savo kailį.

Katinas turi sekti žmogaus miego režimą (žadinti labai anksti), o taip pat, kad pusryčiautų laiku. Juk pusryčiai – svarbiausias dienos valgymas.

Katinas visada dalinsis su žmogumi savo kūno šiluma ir sušildys žmogui lovą.

Muzika verčia žmones šypsotis. Todėl katinas turi būti muzikalus ir dažniau prasidainuoti, ypatingai naktimis.

Katinas – lyg griežti , bet sąžiningi tėvai – jis nenori to daryti, bet privalo išmesti visus daiktus, kuriuos žmogus pasidėjo ne vietoje arba ne taip, kaip reikia. O kaip kitaip išmokysi tvarkos?

Katinas labiausiai turi būti budrus, kai žmogus miega. Būtina žadinti žmogų kas valandą ar dvi. Taip jis tikrai labai nenukentės nuo košmarų.

Tai nebūtina, bet labai rūpestingi katinai patikrina rankinių ir maišelių stiprumą. Tegu geriau visa tai suplyšta namuose, negu gatvėje.

Katinas turi laikas nuo laiko priminti žmogui, kaip stipriai jis jį myli ir yra jam reikalingas.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353