15 charizmatiškų gyvūnų, kurie pakerės jus vienintele savo fotografija

1153
Patinka? Duok Like!

Geriausi artistai iš prigimties – tai vaikai ir gyvūnai. Ir jei pirmieji užauga ir ne visada naudojasi įgimtu talentu, tai žvėreliai visą gyvenimą praleidžia kaip didingiausios kino žvaigždės. Mes turime 15 fotografijų, kurios turėjo tapti madingo žurnalo apie įžymybių gyvenimą, viršeliu. Pamačius jose įamžintus gyvūnus, norisi paskaityti apie juos visą straipsnį ir sužinoti, kokiame filme jie filmavosi, kadangi jie neįtikėtinai charizmatiškai atrodo. Be to, jie fotogeniški skirtingai, kiekvienas savaip. Suintrigavome? Štai jie – gražuoliai!

„Che che che, koks gi aš gražus!“

„Labai juokinga, žmogau, tiesiog vienas prie vieno…“

„Kaip aš tai darau? Jokia fizika man nerūpi!“

„Kas. Tu. Toks?!“

– Įvertink kelnes! – Seniai tokias nešioju.

„Jei ne mama, tu man gautum“.

„Kokia puiki diena!“

„Mesijas!“

„Ooo, čia tu gerai padarei, kad pas mus atplaukei!“

„Čia tu man pasakei?! Ateik čia!“

„Fotkink, aš pasiruošęs!“

„Cha cha, prijuokino! Pastatė gėlę ant stalo ir mano, kad jai viskas bus gerai“.

– Labas, Muchtarai! – Labas, Polkanai!

„Gelbėkite…“

„Tu toks nieko“.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353