13 žmonių gudrybių, perkančių didelius pirkinius be kreditų

436
Patinka? Duok Like!

Jūs tikriausiai pastebėjote, kad su augančiomis pajamomis, dažnai auga ir mūsų išlaidos. O svajonė, dėl kurios mes norėjome atidėti pinigų, tai ir nepriartėja. To priežastis – nemokėjimas tvarkytis su pinigais.

Mes išrinkome 13 patarimų, kurie gali jus išmokyti taupyti.

1. Išjunkite televizorių

Tokiu būdu jūsų gyvenime bus vienu lygmeniu mažiau reklamos ir, akivaizdu, mažiau išlaidų.

2. Pirkite šventinius pirkinius, praėjus šventėms

Praėjus šventinei suirutei, atsiranda puiki galimybė nupirkti temines dovanas už žymiai mažesnes kainas. Pavyzdžiui naujametiniai žaisliukai ir papuošimai atpinga, juos galima nusipirkti ir palikti sekantiems metams.

3. Panaudokite 30-ies dienų taisyklę

Kai jūs labai norite nusipirkti kokį nors daiktą (ypač jei ai liečia stambius pirkinius, kurie nebuvo įtraukti į jūsų planus) sustokite ir leiskite sau pagalvoti, pvz. 30 dienų.

Daugumoje atvejų noras pirkti išblėsta.

4. Sudarykite meniu savaitei

Tai leis apsispręsti, ką pirkti iš maisto savaitei.

O taip pat palengvins maisto gaminimą, subalansuos mitybą ir jūs išvengsite neapgalvotų ir bereikalingų išlaidų.

5. Neviršykite greičio

Greičio mėgėjai sunaudoja be galo daug kuro. Be to, greičio viršijimas gali būti išlaidų priežastimi – baudos.

6. Kartą per metus peržiūrėkite visų planų tarifus

Įsiveskite taisyklę peržiūrėti sutartis su kompanijomis dėl TV ryšio, interneto ir pan., kad matytumėte kiek ir kur mokate.

7. Naudokite 10-ies sekundžių taisyklę

Prieš įsidėdami į pirkinių krepšį kokią nors prekę, sustokite ir pagalvokite 10 sekundžių: ar tikrai ji jums reikalinga? Jei yra abejonių – padėkite atgal be jokių apgailestavimų.

8. Nedarykite pirkinių per pirmas 3 dienas po atlyginimo

Būtent tomis dienomis dauguma žmonių padaro daug impulsyvių sprendimų dėl pirkinių.

9. Pasinaudokite 5 vokų taisykle

Jei jūs privalote griežtai laikytis tam tikro biudžeto, padalinkite visus gautus pinigus į penkis vokus. Per savaitę jūs galite išleisti pinigus tik iš vieno voko. 5-as vokas — mėnesio pabaigai, nenumatytoms išlaidoms, o likusius jame pinigus dėkite į taupyklę.

10. Išbandykite karpulingą

Gal būt,netoliese gyvena jūsų kolega arba pažįstamas, dirbantis šalia jūsų. Tokiu atveju jūs galėtumėte susitarti su juo važinėti kartu į darbą, tai jo, tai jūsų automobiliu. Tokiu būdu dviese jūs galėsite 2 kartus sumažinti išlaidas degalams.

11. Išvalykite savo automobilio oro filtrą

Kiekvienam 0,1 bar, žemesnio už rekomenduojamą slėgio lygį , degalų išeiga padidėja 1 procentu. Pripūtę padangas galite sutaupyti degalų. Švarus oro filtras taip pat sumažina degalų sąnaudas 7 %.

12. Tegu pirkiniais užsiima moteris

Remiantis tyrimais, vyrai išleidžia daugiau pinigų impulsyviems pirkiniams, nei moterys. Ir daug rečiau dėl to gailisi.

13. Keiskitės paslaugomis su pažįstamais

Tikriausiai kiekvienas iš jūsų mokate daryti kažką, ko nemoka kaimynas ar draugas. Pavyzdžiui, jei jūs puikiai nusimanote kompiuteriuose, galite padėti kitam, o jis gali padėti kurioje kitoje srityje.

O kokios gudrybės padeda sutaupyti jums? Pasidalinkite su mumis komentaruose!

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353