10 vestuvinių suknelių, įėjusių į mados istoriją

1254
Patinka? Duok Like!

Ne veltui vestuvinę suknelę vadina svarbiausia suknele bet kurios moters gyvenime. Mes siūlome pažvelgti į kai kurias vestuvines sukneles, kurios neginčijamai paliko savo pėdsaką mados istorijoje, o dabar įkvepia būsimas nuotakas, o ir šiaip džiugina akį savo grožiu.

Velso princesė Diana

„Amžiaus vestuvėms“ su princu Čarlzu 1981 metais Diana išsirinko prabangų dizainerių Deivido ir Elizabet Emanuel  dramblio kaulo spalvos apdarą. Jo pasiuvimui prireikė 40 metrų šilko, vintažinių nėrinių ir tūkstančių perlų, o šleifas siekė 8 metrų ilgį.

Kate Middleton

Dar vienos britų monarchų karališkosios vestuvės tapo turbūt prabangiausiomis pastarųjų metų iškilmėmis. Ši Alexanderio McQueeno suknelė akimirksniu pavirto tūkstančių nuotakų troškimų objektu.

Greisė Keli

Vestuvių leidinio Conde Nast Brides manymu, būtent šis apdaras yra elegantiškiausia visų laikų vestuvinė suknelė. Nuo Holivudo aktorės ir Monako kunigaikščio vestuvių dienos praėjo jau daugiau nei pusė amžiaus, o ji iki šiol liko etalonu daugeliui dizainerių ir nuotakų.

Sara Džesika Parker filme „Seksas ir miestas“

Šis drąsus ir ekstravagantiškas Vivjenos Vestvud apdaras, su kuriuo Keri pasirodė didžiuosiuose ekranuose, turbūt įsiminė visoms serialo gerbėjoms.

Žaklina Kenedi

Tolimais 1953 metais Džekė tekėjo už tuomet dar senatoriaus Džono Kenedžio. Šią būsimos pirmosios ledi suknelę drąsiai galima pavadinti idealiu praeito amžiaus vidurio nuotaikos apdaru.

Andželina Džoli

2014 metais gražiausia Holivudo pora ėjo prie altoriaus, o pagrindinį vaidmenį vestuvėse atliko poros vaikai. Andželina dizainerių paprašė atkurti jų piešinius ant suknelės padurkų ir nuometo.

Merilina Monro

Tokį asketišką apdarą vestuvėms su antruoju sutuoktiniu Džo DiMadžo pasirinko visų laiko sekso simbolis Merilina Monro. Suknelė su tiesiu sijonu ir balta apykaklaite visiškai nepanėšėjo į vestuvinę, tačiau visiems laikams įsiminė mados kritikams.

Kristen Stiuart filme „Saulėlydis“

Neliečiamosios Belos Svan vestuvinė suknelė tapo tikra sensacija – tiesi, aptempta, ilgomis rankovėmis, šleifu ir velniškai seksualia iškirpte nugaroje. Originalų apdarą pagal specialų užsakymą sukūrė dizainerė Carolina Herrera, ir jo vertė sudarė apie 35 tūkstančius dolerių.

Rene Zelveger

Carolina Herrera sukūrė dar mažiausiai vieną žymią suknelę – Rene Zelveger, su kuria ji tekėjo 2005 metais. Tuomet ši paprasta, tačiau labai lakoniška ir graži suknelė-futliaras patiko daugumai minimalistinių įvaizdžių mėgėjų.

Viktorija Bekhem

Dabar Viktorija pati kuria apdarus, tame tarpe ir vestuvinius, o kadaise savo pačios vestuvėms su futbolininku Deividu Bekhemu patikėjo žymiai dizainerei Verai Vang. Tarp kitko, ši klasikinė suknelė su korsetu ir 6 metrų ilgio šleifu iki šiol akylai saugoma žvaigždės garderobe.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353