10 produktų, kuriuos jūs iki šiol valgėte neteisingai

2701
Patinka? Duok Like!

Su kai kuriais produktais tenka pasiterlioti, kad juos suvalgytum. Kai ką mes iki šiol darėme neteisingai. Bet žinant šias paslaptis procesas gali pasirodyti keliskart paprastesnis.

Oreo sausainiai.

Kad neišteptumėte pirštų, tiesiog užmaukite sausainį ant šakutės ar šaukšto, o paskui pamerkite jį į pieną.

Braškės.

Kad išvalytumėte braškes, reikia prastumti šiaudelį per uogos viršūnėlę link uodegėlės.

Vištos sparneliai.

Geriausias būdas suvalgyti vištos sparną – nuplėšti kremzlę plačiojoje sparno pusėje, atsargiai pasukti jį ir pašalinti smulkius kaulus. Padarykite tą patį su didžiuoju kaulu.

Apelsinai.

Kad nuluptumėte apelsiną, nupjaukite abu jo „dugnelius“ ir perpjaukite iš vienos pusės iki vidurio. Paskui tiesiog atverkite skilteles kaip armoniką.

Žirneliai.

Gana vargina vaikytis šiuos mažus žalius kamuoliukus šakute po lėkštę. Kad negaištumėte laiko, padarykite kaip britai. Sutrinkite žirnelius šakute, kad būtų lengviau valgyti.

Virti kiaušiniai.

Kad lengviau nuluptumėte kiaušinius, išvirkite juos su arbatiniu šaukšteliu maistinės sodos. Kai jie bus gatavi, išpjaukite ketvirčio dydžio skylę kiekviename kiaušinio gale ir išstumkite jį.

Hamburgeris

Valgykite hamburgerį aukštyn kojomis – ir viršutinė bandelės dalis sugers daugiau sulčių, nei apatinė, pridėdama daugiau skonio jūsų burgeriui.

Pistacijos.

Naudokite pistacijų riešuto kevalą, kad atidarytumėte naujus riešutus.

Arbūzas.

Supjaustykite arbūzą stačiakampiais gabalėliais…Taip bus mažiau betvarkės!

Ananasas.

Jums nereikia peilio, kad suvalgytumėte ananasą…Tiesiog laužkite jo gabalėlius vieną po kito.

Ką iš šito jūs naudojote kasdieniame gyvenime?

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353