10 optinių iliuzijų, naudojamų drabužiuose ir padedančių atrodyti lieknesnėms

1020
Patinka? Duok Like!

Ar jūs tikite tuo, kad vos keli štrichai drabužyje gali padaryti jus lieknesnėmis? Skamba tikrai fantastiškai, bet optinė iliuzija – tai ne tik terminas iš vaizduojamojo meno srities, bet ir plačiai praktikoje naudojamas mados instrumentas. Teisinga technika ir kūrybiškumo dalelė padės jums atrasti harmoningas proporcijas jūsų kasdieniniam stiliui.

1. Naudokite tamsesnes spalvas pačių plačiausių jūsų kųno dalių susiaurinimui

Jei norite, kad kuri nors konkreti jūsų kūno dalis atrodytų siauresnė, geriausias pasirinkimas bus  tamsios spalvos. Bet tai veikia tik tada, jei jūs suderinsite jas su šviesesniais atspalviais.

2. Vertikalios linijos vizualiai lieknina

Kai dėvite drabužius su vertikaliomis linijomis, jūsų figūra atrodo lieknesnė. Bet reikia suprasti, kad kuo daugiau vertikalių linijų jūs naudosite savo apdare, tuo labiau ištemptas atrodys siluetas.

3. Horizontalios linijos išskiria tam tikras jūsų kūno dalis

Jūs tikrai esate girdėjusios, kad reikia vengti horizontalių linijų drabužiuose.  Jos, žinoma, gali vizualiai praplatinti figūrą, bet yra ir labai palankus būdas išnaudoti šias linijas. Pabandykite dėti horizontalias linijas tik kai kuriose vietose, taip sukurdamos savo figūros balansą.

4. Ryškių spalvų derinys sudaro visai kitos kūno formos iliuziją

Spalvų derinimas – tai tendencija, egzistuojanti madoje jau nuo 1960 metų ir leidžia sukurti įvairiausias optines iliuzijas. Jų principas tas, kad spalvos, derinamos su tiksliomis geometrinėmis linijomis, keičia jūsų silueto atvaizdą.

5. Asimetriškos linijos tinka toms, kurios nori paslėpti pilvuką 

Skersinės linijos priverčia akis praeiti ilgą kelią nuo vieno taško iki kito, todėl asimetriškų linijų panaudojimas drabužiuose gali padaryti jus lieknesnę: jos pailgina siluetą.

6. Horizontali juosta viršutinėje arba apatinėje drabužio dalyje vizualiai daro jus lieknesnę

Tai gali atrodyti ginčytina, tačiau horizontali linija viršutinėje arba apatinėje figūros dalyje iš tiesų prailgina siluetą. Tai atsitinka dėl šios taisyklės: kuo ilgiau žvilgsnis juda vertikale, kol nesustoja ties horizontale, tuo ilgesnis atrodo kūnas.

7. Prailginkite kojas, pakėlusios talijos lygmenį

Pabrėždamos talijos liniją kelnių ar sijono juosmeniu, jūs sukuriate kūno padalinimą į dvi dalis. Jei jūs esate žemo ūgio, jūs galite taip sukurti visai kitokių proporcijų iliuziją, padarydamos kojas vizualiai ilgesnes.

8. V- formos iškirptė prailgina jūsų siluetą

Moterims, linkusioms neatkreipti dėmesio į savo  didelį biustą, reiktų atsižvelgti, kad V formos iškirptė gali suvaidinti didžiulį vaidmenį viso silueto įvaizdžiui. Ji visai neturi būti gili: jūs galite subalansuoti savo formas ne itin gilia V formos iškirpte, kuri bet kuriuo atveju sukurs labiau ištempto korpuso įvaizdį.

9. Naudokite stambų piešinį, norėdamos padidinti kai kurias savo kūno dalis ir smulkų, jei norite jas sumažinti

Jūs galite visaip žaisti optine iliuzija, naudodamos įvairaus dydžio piešinius ant drabužių. Tiesiog prisiminkite, kad stambus piešinys padidins kūno dalį, ant kurios jis bus išdėstytas.

10. Naudokite spalvas ir linijas, kad pabrėžtumėte taliją

Nepriklausomai nuo to, kokios apimties bebūtų jūsų talija, visada yra būdas ją susiaurinti. Galima naudoti kontrastines spalvas reikiamose vietose, kad būtų pabrėžta talijos linija: pavyzdžiui, nedidelių horizontalių linijų arba ryškių dirželių pagalba.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353