Žulią išdavė net du kartus. Galiausiai ji atsidūrė gatvėje

437
Patinka? Duok Like!

Žuliai labai tinka jos vardas, šiltas ir mielas, lygiai toks, kaip pati kalytė. Ji lyg švyti iš vidaus meile ir grožiu, o jos charakteris švelnus ir malonus. Žulia išsiskiria savo paprastumu ir ramybe. Šio šuns neįmanoma neįsimylėti iš pirmo žvilgsnio.

Ji susidūrė su keliomis išdavystėmis. Iš pradžių motina ją išmetė į gatvę. Taip Žulia atsidūrė pramoninėje zonoje, kur darbininkai ją prižiūrėjo. Kai mažylė paaugo, ją pardavė. Tačiau nauji šeimininkai irgi išdavė šunį, išmesdami į gatvę.

Šiuo metu Žulia bando susidoroti savarankiškai. Ji laisva, neturi šeimininkų. Kažkas net gali nuspręsti, kad tai gerai. Bet ar taip reikalinga laisvė šiuo atveju? Šunimi niekas nesirūpina, jis priverstas pastoviai gelbėtis iš įvairiausių pavojų, kurių pilnas gatvės gyvenimas. Tokia laisvė kartais turi labai apverktinų pasekmių.

Savanoriai stengiasi prižiūrėti Žulią ir nors kažkiek ją palaikyti. Jie net atidavė ją sterilizacijai, kuri pavyko sėkmingai. Žmonės tikisi šiam puikiam šuniui rasti naujus namus kaip galima greičiau. Tokia spindinti mergaitė nusipelno turėti mylinčią rūpestingą šeimą!

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353