Žmonės yra kartu tol, kol jie nori būti kartu

936
Patinka? Duok Like!

Žmonės yra kartu tol, kol jie nori būti kartu. Nei pareiga, nei garbė, nei moralė neprikausto vieno žmogaus prie kito. Kai žmogus nori išeiti, išeis ir iš namų, ir nuo vaikų ir nuo mirštančio invalido. Kol nenori – lieka šalia.

Kai žmogus nori būti kartu, jokie tavo trūkumai jam nesutrukdys. 

Kai žmogus nori išeiti, jokie tavo privalumai jo nesulaikys.

Koks negražus ir nepatrauklus tu būtum, visada atsiras tas, kuriam tu patiksi. 

Koks gražus ir geidžiamas tu bebūtum, visada atsiras tas, kas tave atstums.

Jei tave atstūmė, tai nieko nereiškia. Tu netampi dėl to blogesnis ar mažesnis, nieko baisaus, iš tiesų, neįvyko. Tavo žmogus yra pasaulyje ir jis tave priims.

Jei tave priėmė, vieną kartą jūs išsiskirsit – ne gyvenime, tai mirtyje. Brangink tą, ką turi, nesigailėk to, ką prarasi, ir nebijok prarasti.

Džiaukis, kad yra žmogus, kuris tau šviečia. Šviesk ir tu jam: kuo daugiau šviesos – tuo mažiau baimės, kuo mažiau baimės – tuo mažiau tamsos sieloje.

Kuo smarkiau myli, kuo daugiau meilės duodi, tuo daugiau lieka. Jeigu, atiduodamas meilę, jauti skausmą ar neapykantą – vadinasi, tu davei žmogui nuodų šokoladinėje glazūroje. Vargu ar verta reikalauti dėkingumo už tokią dovaną.

Paleisk. Leisk žmogui būti kažkuo dar, ne tik tavo meilės veidrodžiu. Ištirpti mylimoje moteryje – retas talentas ir retas prakeikimas. Būk savimi, būk vertas, pamiršk baimę – vieną kartą jis vis tiek sugrįš. Bet ne šiandien.

Tikėk. Pasitikėk. Šildyk. Dėkok. Negalvok apie tai, kas gali būti – tik apie tai, kas čia ir dabar , ugnyje ir vandenyje, po žvaigždėmis.

Išeik anksčiau, nei nuo mirusios meilės ims sklisti dvėselienos kvapas. Ateik iki tol, kol noras nevirto apsėdimu.

Tai, kas pirkta už pinigus, verta tik pinigų. Tai, kas išmelsta, išverkta, atimta ir pavogta, atims su kaupu. Tai, kas duota gera valia, iš širdies – neįkainojama.

Kaip pažinti tavo žmogų? Paprasta. Tu eisi pirmyn ir susidursi su juo kelyje. Jis nežinojo. Tu nekvietei. Jūs susiradot. Ir kur jūs ėjote anksčiau, dabar jums jau pakeliui.

Bonusas

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353