Žmonės išgelbėjo įšalusius lede kumelę ir kumeliuką

288
Patinka? Duok Like!

Jakutijos gelbėtojai atliko neįprastą gelbėjimo operaciją, per kurią iš ledo gniaužtų buvo išlaisvinta suaugusi kumelė ir kumeliukas.

2018 m lapkričio 8 budėtojas priėmė vietinio gyventojo skambutį. Vyriškis pranešė, kad netoli paukštienos fabriko nedideliame vandens telkinyje įlūžo dvi kumelės. Gyvūnai iš visų jėgų bandė savarankiškai išsikapstyti į krantą, tačiau viskas buvo veltui.

Tą dieną lauke buvo -15, deginantis ledinis vanduo sukaustė arkliams kojas ir jie galėjo paprasčiausiai sušalti. Tačiau gelbėtojai spėjo laiku. Pasinaudoję virvėmis, gelbėtojai užmetė jas ant motinos su jaunikliu ir ištempė juos į sausumą.

Išvargę arkliai griuvo be jėgų ir negalėjo atsikelti. Gyvūnus vos privertė pakilti ir bėgioti, kad jie galėtų sušilti. Po kurio laiko arklius nuvedė į tabūną, kuris buvo netoli vandens telkinio.

Visas svetainės turinys priklauso autoriams. Visos teisės apsaugotos. Mūsų tinklalapyje talpinami tik pramoginio pobūdžio straipsniai, surinkti iš visos planetos. Tinklalapio redakcija neatsako už duomenų tikslumą ir aktualumą. Kai kuriuose straipsniuose gali būti netikslių rekomendacijų ir patarimų, galinčių suklaidinti, todėl būtinai pasikonsultuokite su to profilio specialistu, prieš išbandydami.
Patinka? Duok Like!

Warning: A non-numeric value encountered in /var/www/sketislt/data/www/sketis.lt/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 353